IE3 Netijelilik Motory
IE3 seriýaly motorlar IEC60034-30 standartlaryna we IE3 energiýa netijeliligine laýyklykda dizaýn edilen gabakly induksiýa motorydyr.
Spesifikasiýa
| Standart | IEC60034-30 |
| Çarçuwanyň ölçegi | 80-355 |
| Çykyş | 0.75kW-315kW |
| Netijelilik klassy | IE3 |
| Voltaž / ýygylyk | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Gorag derejesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolýasiýa klasy / Temperaturanyň ýokarlanma klasy | F/B |
| Montaž tertipleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -15°C ~+40°C |
| Nisbi çyglylyk 90% -den az bolmaly | |
| Deňiz derejesinden beýiklik 1000 m-den pes bolmaly | |
| Sowatmak usuly | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Borç | S1 |
| Hyzmat faktory | 1.0 |
Zawodyň önümçilik prosesi
Sargyt maglumatlary
● Bu katalog diňe ulanyjynyň maglumaty üçin niýetlenen. Önümde üýtgeşmeler bolsa, öňünden goşmaça bellikleriň edilmejekdigini ötünç soraýarys.
● Sargyt berilende, motoryň görnüşi, güýji, naprýaženiýesi, tizligi, izolýasiýa klasy, gorag klasy, gurnama usuly ýaly baha maglumatlaryna üns beriň.
● Müşderileriň talaplaryna laýyklykda ýörite motorlary aşakdaky ýaly dizaýn edip we öndürip bileris
1. ýörite naprýaženiýeler, ýygylyklar we kuwwatlar
2. ýörite izolýasiýa we gorag synplary
3. çep tarapdaky terminal gutusy, goşa wal uçlary we ýörite wallar bilen
4. Ýokary temperaturaly motorlar ýa-da pes temperaturaly motorlar.
5. Daglyk ýa-da açyk howada ulanmak
6. Ýokary güýç ýa-da ýörite hyzmat faktorlary
7. gyzdyryjy, podşipnikler ýa-da sargylar PT100, PTC we ş.m. bilen.
8. kodlaýjy, izolýasiýa edilen podşipnikler ýa-da izolýasiýa edilen podşipnik gurluşy bilen.
9. Beýleki talaplar.
Bu zatlaryň haýsydyr biri sizi gyzyklandyrýan bolsa, bize habar beriň. Jikme-jik tehniki şertleriňizi alanyňyzdan soň size baha bermäge şat bolarys. Islendik talaplary kanagatlandyrmak üçin şahsy ylmy-barlag we işläp çykaryş inženerlerimiz bar. Siziň soraglaryňyzy tiz wagtda almaga sabyrsyzlyk bilen garaşýarys we geljekde siziň bilen bilelikde işlemek mümkinçiligine eýe bolmagy umyt edýäris. Guramanymyza göz aýlamaga hoş geldiňiz.










