SCZ seriýaly sinhron islegsiz motorlar
SCZ seriýaly Sinhron Islegsizlik Motory garaşsyz dizaýn edildi, Motor magnit taýdan anizotropik rotor gurluşy bolan üç fazaly elektrik motory bolup, müşderileriň dürli isleglerini kanagatlandyrmak üçin IEC standart çarçuwa ölçegli dizaýnyny kabul edýär we arassa sinhron islemezlik motory bilen birlikde IE5, IE4, IE3 seriýaly önümlerini hödürläp bilýär.
Spesifikasiýa
| Standart | IEC60034 |
| Çarçuwanyň ölçegi | H80-315mm |
| Nominal güýç | 0.75kW-200kW |
| Derejeler ýa-da energiýa netijeliligi | IE5 |
| Voltaž we ýygylyk | 400V/50Hz |
| Gorag derejeleri | IP55 |
| Izolýasiýa derejeleri / Temperaturanyň ýokarlanmagy | F/B |
| Gurnamak usuly | B3, B5, B35, V1 |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -15°C ~+40°C |
| Nisbi çyglylyk 90% -den az bolmaly | |
| Deňiz derejesinden beýiklik 1000 m-den pes bolmaly | |
| Sowatmak usuly | IC411 |
| Borç | S1 |
| Hyzmat faktory | 1.0 |
Sargyt maglumatlary
● Bu katalog diňe ulanyjylar üçin salgylanmadyr. Önümleriň haýsydyr bir üýtgeşmesi öňünden goşmaça görkezme bermedik bolsa, bagyşlaň. Bu katalog diňe ulanyjylar üçin salgylanmadyr. Önümleriň haýsydyr bir üýtgeşmesi öňünden goşmaça görkezme bermedik bolsa, bagyşlaň.
● Sargyt berilende motoryň görnüşi, güýji, naprýaženiýesi, tizligi, izolýasiýa klasy, gorag klasy, gurnama görnüşi we ş.m. ýaly bahalandyrylan maglumatlara üns beriň.
● Müşderiniň talabyna laýyklykda, biz aşakdaky ýaly ýörite motorlary dizaýn edip we öndürip bileris:
1. ýörite naprýaženiýe, ýygylyk we güýç;
2. ýörite izolýasiýa klasy we gorag klasy;
3. çep tarapda terminal gutusy, goşa wal uçlary we ýörite wal bilen;
4. ýokary temperaturaly motor ýa-da pes temperaturaly motor;
5. platoda ýa-da açyk howada ulanylýar;
6. ýokary güýç ýa-da ýörite hyzmat faktory;
7. gyzdyryjy, podşipnikler ýa-da sargy üçin PT100, PTC we ş.m. bilen;
8. kodlaýjy, izolýasiýa edilen podşipnikler ýa-da izolýasiýa edilen podşipnik gurluşy bilen;
9. başgalaryň talaby bilen.










