IE1 Netijelilik Motory
Spesifikasiýa
| Standart | IEC60034-30 |
| Çarçuwanyň ölçegi | 80-355 |
| Çykyş | 0.18kW-315kW |
| Netijelilik klassy | IE1 |
| Voltaž/ýygylyk | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Gorag derejesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolýasiýa klasy / Temperaturanyň ýokarlanma klasy | F/B |
| Montaž tertipleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -15°C ~+40°C |
| Nisbi çyglylyk 90% -den az bolmaly | |
| Deňiz derejesinden beýiklik 1000 m-den pes bolmaly | |
| Sowatmak usuly | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Borç | S1 |
| Hyzmat faktory | 1.0 |
Sargyt maglumatlary
● Bu katalog diňe ulanyjynyň maglumaty üçin niýetlenen. Önümiň üýtgeşmeleri barada öňünden habar bermändigimiz üçin ötünç soraýarys.
● Sargyt berlende, motoryň görnüşini, kuwwatyny, naprýaženiýesini, tizligini, izolýasiýa klasyny, gorag klasyny, gurnama usulyny we ş.m. görkeziň.
● Müşderileriň talaplaryna laýyklykda ýörite motorlary aşakdaky ýaly dizaýn edip we öndürip bileris
1. ýörite naprýaženiýe, ýygylyk we güýç
2. ýörite izolýasiýa we gorag synplary
3. çep taraply terminal gutusy, goşa wal uçlary we ýörite wallar bilen
4. Ýokary temperaturaly ýa-da pes temperaturaly motorlar.
5. Beýik beýiklikde ýa-da açyk howada ulanmak
6. Ýokary güýç ýa-da ýörite hyzmat faktorlary
7. gyzdyryjy, podşipnikler ýa-da sargylar PT100, PTC we ş.m. bilen.
8. kodlaýjy, izolýasiýa edilen podşipnikler ýa-da izolýasiýa edilen podşipnik gurluşy bilen
9. Beýleki talaplar.









