Syrylan halkaly motorlar
Tehniki maglumatlar
| Çarçuwanyň ölçegi | 280-800MM |
| Çykyş | 75-3150kW |
| Nominal naprýaženiýe | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Montaž tertipleri | IM B3 |
| Gorag derejesi | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Sowatmak usuly | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Sütünleriň sany | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Izolýasiýa klasy | FH |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | Beýiklik deňiz derejesinden 1000 m-den pes bolmaly; -15°C ~+40°C |
| Borç | S1 |
| Hyzmat faktory | 1.0 |
Habaryňyzy şu ýere ýazyň we bize iberiň







