IE2 Netijelilik Motory
Spesifikasiýa
| Standart | IEC60034-30 |
| Çarçuwanyň ölçegi | 80-355 |
| Çykyş | 0.18kW-355kW |
| Netijelilik klassy | IE2 |
| Voltaž/ýygylyk | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Gorag derejesi | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolýasiýa klasy / Temperaturanyň ýokarlanma klasy | F\B |
| Montaž tertipleri | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -15°C -+40°C |
| Nisbi çyglylyk 90% -den az bolmaly | |
| Deňiz derejesinden beýiklik 1000 metrden pes bolmaly | |
| Sowatmak usuly | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Borç | S1 |
| Hyzmat faktory | 1.0 |
Önümçilik enjamlary
Sargyt etmek boýunça görkezme
● Bu katalog diňe müşderi üçin niýetlenen. Önümde üýtgeşmeler bolsa, öňünden goşmaça bellikleriň edilmejekdigini ötünç soraýarys.
● Sargyt berlende, motoryň modelindäki kuwwat, naprýaženiýe, tizlik, izolýasiýa klasy, gorag klasy, gurnama görnüşi ýaly sargyt maglumatlaryna üns beriň.
● Siziň talaplaryňyza laýyklykda ýörite motor önümleriniň dizaýnyny we önümçiligini amala aşyryp bileris.
1. Ýörite naprýaženiýeler, ýygylyklar we kuwwatlar.
2. Ýörite izolýasiýa klasy we gorag klasy;
3. Çep tarapy birleşdiriji gutu, goşa wal ujy we ýörite wal bilen;
4. Ýokary temperaturaly motorlar ýa-da pes temperaturaly motorlar;
5. Daglyk ýerlerde ýa-da açyk howada ulanylýar.
6. Ýokary güýç ýa-da ýörite hyzmat faktory.
7. PT100, PTC we ş.m. gyzdyryjylar, podşipnikler ýa-da sargylar bilen.
8. Kodlaýjy, izolýasiýa edilen podşipnik ýa-da izolýasiýa edilen podşipnik gurluşy bilen.
9. Beýleki talaplar.









